mark-516277_960_720System ERP  to jedno, spójne narzędzie, które poradzi sobie we wszystkich sferach działalności Twojej firmy. Bez problemu zajmie się finansami, księgowością, planowaniem, rozliczaniem produkcji, relacjami z klientami, serwisem, a nawet magazynem. Właśnie magazyn wymaga zazwyczaj ogromnych umiejętności logistycznych, a najmniejsze błędy mogą odbić się na wizerunku nawet najbardziej lubianej firmy. Dlatego ważne jest by zawsze trzymać rękę na pulsie, gdyż dobrą twarz łatwo stracić, ale bardzo trudno ją odzyskać.

Zarządzanie magazynem

Jedną z najgorszych rzeczy jaka może się w tej sferze przydarzyć to „magazyn, który żyje własnym życiem”. Ciągły brak pewności czy stany systemowe pokrywają się ze stanami faktycznymi, może przysporzyć wielu problemów. Po co rzucać sobie samemu kłody pod nogi? Sprawnie działający magazyn jest niezwykle istotny dla jakości funkcjonowania całego biznesu. W momencie kiedy coś planujesz musisz wiedzieć jakie są oczekiwanie względem Ciebie i jednocześnie czego potrzebujesz aby te oczekiwania spełnić. Dobrze zarządzany magazyn odpowie Ci na pytanie co już masz, a czego brakuje. Jeżeli pojawią się tu jakieś błędy i braknie towaru, prawdopodobnie wynikiem tego będą przestoje produkcji lub co gorsza, niedotrzymanie warunków umowy. Patrząc z drugiej strony, również nadwyżki generują niepotrzebne koszty operacyjne, a więc marnotrawią firmowe pieniądze . Zgadza się?

Dzięki systemowi ITM ZS masz nieprzerwany dostęp do wszelkich narzędzi, które pomagają w codziennym monitoringu. Faktury sprzedażowe, zakupowe, przyjęcia zewnętrzne i wewnętrzne, przesunięcia międzymagazynowe, indeksy, cenniki, stawki VAT … i wiele, wiele innych. Do tego możliwość zarządzania cenami. Zautomatyzowane przyznawanie rabatów oraz promocji. Tworzenie wielu cenników dla poszczególnych kontrahentów jak i grup odbiorców. Możliwość wprowadzania rabatów jako stałe ceny lub jako upust dla konkretnej osoby.

2016-10-12 at 15-16-21

Jak sobie pomóc?

Oprogramowanie pozwala na ewidencjonowanie wszystkich ruchów w magazynie, zachowując wszelkie informacje o przekazywanych surowcach, półproduktach czy też wyrobach gotowych. Automatyczne wystawianie dokumentów, dziecinnie łatwe skanowanie kodów kreskowych i zawsze aktualne stany magazynowe w rozliczeniu ilościowym jak i wartościowym.

Przyjmowanie zamówień przez telefon lub maila, to zwykła strata czasu. Moduł magazynowy zintegrowany z platformą B2B zrobi wszystko automatycznie. Dzięki pominięciu ręcznego wprowadzania danych i możliwych błędów znacznie skracamy proces zamówienia oraz redukujemy koszty związane z dokumentami papierowymi, a dzięki temu możemy przedstawić atrakcyjniejszą ofertę. Czy nie tego oczekuje każdy klient?

Problemy magazynu zawsze przekładają się na klienta. Wszelkie opóźnienia i błędy psują markę firmy. W dzisiejszych czasach gdzie informacje i opinie rozchodzą się szybciej niż Twoje myśli, nie pozwól sobie na jakikolwiek błąd. Obecny klient jest świadomy, że dziś ma wybór. Jeśli coś mu się nie podoba w sklepie idzie do drugiego i do trzeciego. Nie daj powodu by ktoś wyszedł od Ciebie bez pełnej satysfakcji, ponieważ jego opinia może zaważyć na Twojej przyszłości.

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą?

Nim chwycisz za telefon, zobacz jak to wygląda
http://itm.biz.pl/oferta-zs/
smiley-163510_960_720